Gerbing.CZ - Elektricky vyhřívané oblečení
Obchodní podmínky

|_|- Nákupní košík
Sortiment
» zobrazit vše »
Obory
Informace

Novinky - zajímavosti - recenze


Gerbing CZ & SK - kontakty

Jak funguje naše oblečení
Proč je teplo důležité
Instrukce k zapojení oblečení
Péče a údržba oblečení
Záruka na produkty Gerbing

Nejčastější otázky (FAQ)
Slovníček použitých názvů,
symboly a jejich vysvětlivky

Orientační tabulka velikostí
Ke stažení - návody, formuláře, ceníky

Dopravné ČR/SK


Spolupracujeme s:Proč je teplo důležité

Proč nejen motorkáři potřebují vyhřívané oblečení Gerbing’s

 

Pravděpodobně už jste si užili pár dnů ježdění na motorce v počasí, které nebylo dvakrát přívětivé. Dobrá kombinéza a dnešní moderní oděvní materiály Vám pomáhají zůstat v suchu, ale bohužel vás nezahřejí. Sezení na motorce nevyžaduje moc tělesných pohybů a když se nehýbete, rychleji prochladnete. Ale to není pouze jízda na motorce, kde se potřebujete zahřát, je to i paragliding, bezmotorové létání, jízda na sněžném skútru, čtyřkolky, rybaření, myslivost, práce v bezpečnostních službách, obsluha lyžařských vleků, zkušební inspektoři a instruktoři jízdy na motorce, prodavači ve stáncích, diváci na sportovních a společenských akcích pořádaných pod širým nebem ale i golf nebo jízda na koni atd.

 

Původní základ našich výrobků je orientován na moto sporty a tak ať už používáte motorku k dojíždění do práce, jezdíte na výlety nebo ježdění na dlouhé vzdálenosti je jen Vaše vášeň, existuje něco, co přispívá k Vašemu pohodlí, koncentraci a dovednosti. Milujete ježdění na motorce, ale nenávidíte zimu! Sezóna je dost krátká a Vy si chcete motocyklovou sezónu prodloužit?! Chcete si ještě jednou vyjet, ale Vaše těla tuhnou, Vaše ruce mrznou a přestáváte cítit prsty?! Jak si máte užít jízdu a být v bezpečí, když necítíte prsty na rukách a na nohách a Váš krk je ztuhlý od toho, jak se zachumláváte do bundy?

 

Firma Gerbing nabízí řadu vyhřívaných výrobků, které Vám pomohou ještě lépe si vychutnat jízdu v chladnějším počasí. Nabízíme produkty, které Vám zaručí zachování pohyblivosti prstů na rukách (potřebné k ovládání spojky a plynu), prstů na nohách (brzdění a položení nohy na zem při zastavení) a celého trupu. Pokud Vaše tělo plýtvá energií tím že se třesete-nemáte nad sebou plnou kontrolu. Existuje spousta věcí nad kterými jako řidič nemůžete mít kontrolu, ale ode dneška můžete jezdit teple podle svého přání ...

 

Osobní komfort

 

Víte, jaké to je, když si oblečete teplé věci přímo ze sušičky nebo když stojíte hned u táboráku? Je Vám příjemné teplo, že? My všichni, ať žijeme kdekoli, třeba v tom nejteplejším podnebí, se někdy setkáme se zimou. Možná to je probuzení ve stanu v chladném ránu, nebo sezení na tribuně při fotbalovém zápase, když povzbuzujete své děti. Nabízíme výrobky, které Vám pomohou více si těchto situací užívat, protože Vás udrží pěkně v teple. Většina lidí je překvapená, v jakém teple a pohodlí můžou být i když se dřív ve stejné situaci třásli zimou. Vaše motocyklová sezóna už nebude tak krátká, protože teď už se můžete soustředit na trakční sílu a ne jen na tepelný komfort!

 

Osobní bezpečnost

 

Rizikový faktor (nebezpečí) se může při jízdě na motocyklu zvýšit až dvakrát nebo víckrát. Dokážete se soustředit pouze na otázku: Kdy se už zahřeju? Rychlost se zvyšuje a reakce se zpomalují. Vítr, déšť a nízké teploty tělu téměř znemožňují s chladem bojovat, takže člověk zůstává těmto nepříznivým zdravotním podmínkám napospas. Bezpečným řešením je vyhřívané oblečení Gerbing’s!

 

I při nošení některého nejnovějšího, technologicky vyspělého oblečení může člověk prochladnout. Kvůli nedostatku tělesného pohybu, několikahodinovému vystavení klimatu, chladu a vlhkosti větru může člověk prochladnout až na nebezpečnou hranici, i když je „pořádně“ oblečený.

Mezi zdravotní následky z podchlazení patří:

·          trvalé poškození nervů

·          artritida v mladém věku

·          bolest kloubů

·          nastydnutí, nemocné dutiny, porucha sluchu, bolesti hlavy

 

Vyhřívané oblečení s tělem spolupracuje tím, že doplňuje přirozenou schopnost těla vytvářet teplo. Regulace intenzity tepla umožňuje uživateli zůstat v teple a pohodlí při větším rozsahu teplot aniž by spotřebovával zdroje, které tělo potřebuje k zajištění dalších funkcí důležitých pro zdraví.

 

Teplo... a ne neohrabanost

 

Mnoho lidí v současnosti nosí i několik vrstev oblečení, aby se vyrovnali s různými rozsahy teplot, se kterými se během dne setkají. Ale teď máte k dispozici vyhřívané oblečení, které vyžaduje pouze jednu dodatečnou vrstvu oděvu. Tato vrstva slouží jako mezistupeň mezi vytvářeným teplem a Vaší kůží a rovnoměrně rozvádí teplo po těle. Aby se Vaše potěšení například z jízdy ještě zvýšilo, můžete si množství vytvářeného tepla regulovat pomocí regulátoru teploty. Stačí jen nastavit Vámi požadované teplo podle aktuálních klimatických podmínek. A pokud Vám začne být přesto zima kvůli nedostatku pohybu, stačí jen přidat teplo otočením „knoflíku“!

Teď už se můžete soustředit víc na svůj další cíl než na to, jak daleko ještě dokážete jet, než chlad ohrozí Vaši schopnost další jízdy. Nenechte si svou poslední vyjížďku v sezóně zkrátit chladem. Až si budou vaši kolegové motorkáři stěžovat, že je jim moc velká zima… jen se usmějte a přidejte si teplo!

Gerbing.CZ - Elektricky vyhřívané oblečení
© 2024 LPW s.r.o.