Gerbing.CZ - Elektricky vyhřívané oblečení
Obchodní podmínky

|_|- Nákupní košík
Sortiment
» zobrazit vše »
Obory
Informace

Novinky - zajímavosti - recenze


Gerbing CZ & SK - kontakty

Jak funguje naše oblečení
Proč je teplo důležité
Instrukce k zapojení oblečení
Péče a údržba oblečení
Záruka na produkty Gerbing

Nejčastější otázky (FAQ)
Slovníček použitých názvů,
symboly a jejich vysvětlivky

Orientační tabulka velikostí
Ke stažení - návody, formuláře, ceníky

Dopravné ČR/SK


Spolupracujeme s:Jak funguje naše oblečení

1) Topné panely s vysokou hustotou.

Jednou ze skutečně jedinečných vlastností našeho vyhřívaného oblečení jsou naše vyhřívací výplně (topné panely) s vysokou hustotou. Nepřipevňujeme odporový drát přímo k oblečení, ale nejprve ho zašijeme do speciální textilní výplně. Každá výplň je konstruovaná přesně tak, aby vydávala určité množství tepla. Díky své konstrukci jsou pak tyto výplně extrémně trvanlivé a téměř nepostřehnutelné. Topné panely zašíváme přímo do vnitřní podšívky, takže máte vyhřívací výplně blízko u těla.

2) Rovnoměrné rozložení tepla

Topné panely s vysokou hustotou jsou strategicky rozmístěny v celém kusu oděvu tak, aby poskytovaly přirozené a vyvážené vyhřívání. Místo horkých míst a chladných míst je teplo rovnoměrně rozloženo po celém oblečení. A výsledek? Jízda v teple a pohodlí i v chladném, větrném a vlhkém počasí. Stačí se jen zapojit do 12V napájecího zdroje a za několik málo okamžiků od zapnutí už ucítíte příjemné teplo.

3) Propojený systém

Naše vyhřívané oblečení tvoří skutečný propojený systém, ve kterém jsou všechny jednotlivé části spojeny se všemi ostatními. Můžete mít na sobě bundu, rukavice, kalhoty a ponožky s pouze jediným připojením k akumulátoru. Nicméně s naší řadou příslušenství se dá vytvořit vždy přesně taková sestava, kterou daný uživatel potřebuje k získání tepelné pohody a komfortu. Vše je vzájemně nebo oddělitelně funkční.

4) Kvalitní materiály

Naše výrobky obsahují velmi lehkou, tepelně účinnou izolaci z mikrovláken, takže zadržují příjemné teplo a nedovolí mu uniknout. K udržení chladu a vlhka venku a tepla uvnitř používáme i impregnované textilie a vodotěsné švy.

5) Zkušenosti

Snad můžeme říci, že firma Gerbing jako první představila a dala „civilnímu světu“ sériově vyráběné vyhřívané vložky do bundy, vyhřívané vložky do kalhot, vyhřívané ponožky a rukavice.... Před tím se totiž vyhřívané oblečení používalo pouze za druhé světové války v armádě v letectví u střelců hloubkových bombardérů.

Od roku 1975 navrhujeme a vyrábíme elektricky vyhřívané oblečení pro vás všechny, co máte rádi teplo a pohodu. Své technologie a zkušenosti uvádíme na nové trhy a do nových výrobků, neboť zahříváme svět, jednoho po druhém...

Gerbing.CZ - Elektricky vyhřívané oblečení
© 2024 LPW s.r.o.